P+P PARTNER tréningové kondičné centrum je viac ako len fitness centrum. U nás v centre stojí v popredí prirodzený ľudský pohyb. Nájdete tu priestor, kde sa môžete stať silnejšími v každodennom živote. Keď nebute vládať, naučíme vás oddychovať, nie končiť. 

 

draha

 

Prečo sme takí jedineční? Pretože u nás znovunadobudnete radosť z pohybu. Objavíte tu skvelých ľudí a nových priateľov, nájdete pokoj v duši priamo v lone lesov Malých Karpát. Postaráme sa o vás po každej stránke, ľudský a ústretový prístup, snaha pomôcť a poradiť je u nás vždy na prvom mieste. 

 

 

Vaše zdravie trpí kvôli vášmu životnému štýlu? Nadmerné sedenie a málo pohybu vám spôsobuje bolesti, alebo ste pohybovo obmedzený kvôli zraneniu a potrebujete sa zrehabilitovať? Alebo sa len chcete viac hýbať a naučiť sa cvičiť pod odborným dohľadom? Potom je naše centrum pre vás to správne.

Nie sme jedineční len lokalitou, ľudským a individuálnym prístupom, vieme vám ponúknuť oveľa viac. Hľadáte miesto na oslavu, team building, súťaže, grilovačku alebo športový deň? Potom sme tu pre vás, či na deň, predĺžený víkend alebo týždeň a viac... Ponúkame vám ubytovanie v novučičkých komfortne a útulne zariadených domoch, ktoré si môžete prenajať i celoročne. Rovnako si môžete prenajať jedinečnú RAMBO - dráhu a vyskúšať si na nej svoju fyzickú zdatnosť kedykoľvek počas celého roka.