P+P PARTNER kondičné tréningové centrum sa nachádza v Malých Karpatoch, necelé 2km od obce Smolenice v rekreačnej oblasti nazývanej Jahodník. Samotný Jahodník leží v chránenej krajinnej oblasti. Nájdete tu veľa turistických chodníkov, cyklochodníkov, na svoje si prídu nadšenci turistiky, športovci, proste všetci, čo milujú šport, prírodu a zvieratá.

Jaskyňa Driny

Jaskyňa Driny je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky a turistické atrakcie v tejto oblasti. Oplatí sa ju navštíviť. Prehliadková trasa je dlhá 450m a trvá 35 min. Priemerná teplota v jaskyni je 8 stupňov. Takže si nezabudnite vziať niečo teplé na seba.

Vrch Záruby

Najvyšším vrchom Malých Karpát sú Záruby s výškou 768m n.m. najzaujímavejším na Zárubách je práve cesta naň. Kráčate zalesneným porastom a počas výstupu môžete stretnúť i divú zver. Na vrchole nájdete kríž. Výhľad z vrchu však nie je úplne top, pretože je dosť zarastený, ale na južnej strane môžete uvidieť pár kopcov.

Smolenický zámok, Molpír a vodopád Hlboča

V Smoleniciach je Smolenický zámok s nádhernými lúkami a rybníčkom. Cez leto je sprístupnený i verejnosti. Nad obcou môžete objaviť výšinné hradisko na návrší Molpír s náučným chodníkom, patrí medzi najvýznamnejšie náleziská staršej doby železnej v stredoeurópskej oblasti. Neďaleko Smoleníc sa nachádza aj jediný vodopád Malých Karpát v doline Hlboča. Výška vodopádu je 9m, ale jeho mohutnosť závisí od množstva vody.

Priehrady 

V blízkom okolí sa nachádzajú priehrady Buková, Boleráz a Horné Orešany, ktorým sa potešia vyznávači rybolovu a člnkovania. Priehrady sa nachádzajú v krásnom prostredí.